• Slider 23

  Godziny otwarcia

  Pn. - Pt.: 08:00 - 17:00

  Soboty: Zamknięte

  Niedziela: Zamknięte

Adwokat Barbara Sobol

Nasza  Kancelaria Adwokacka znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim i oferuje pomoc prawną głównie klientom indywidualnym. Otaczamy Klientów wsparciem zarówno podczas jednorazowych postępowań prawnych, jak i tych opartych na długofalowej współpracy.

Swoim doświadczeniem i profesjonalizmem obejmujemy osoby fizyczne, które znalazły się w trudnej sytuacji. Świadczymy doradztwo, pomoc prawną oraz reprezentujemy Klientów w sprawach przed organami ścigania oraz Sądem Najwyższym. Szeroki zakres naszej działalności zapewnia indywidualne podejście do każdej sprawy – wszelkie kwestie rozpatrywane są z równą uwagą i rzetelnością, a bogate doświadczenie pozwala na dyskretne i profesjonalne podejście do każdego Klienta według potrzeb.

Szeroki zakres usług prawnych

Kancelaria Adwokacka oferuje szeroki zakres usług prawnych, wśród których znajduje się prawo karne, rodzinne, spadkowe, pracy, cywilne oraz administracyjne. Różnorodność wymienionych dziedzin prawa gwarantuje, że całą swoją wiedzę i umiejętności, skrupulatnie dopasujemy do każdej indywidualnej sprawy – dostosowujemy się do sytuacji Klienta w postępowaniu, wykorzystując kompetencje związane nie tylko z jedną dziedziną, a wieloma. Stanowi to gwarancję zaangażowania i najwyższych starań, którymi kierujemy się podczas pracy jako  adwokaci .

Zajmujemy się szeroko pojętą obroną we wszystkich rodzajach postępowań karnych. Sporządzamy pisma procesowe tj. Wnioski dowodowe, zażalenia, prywatne akty oskarżenia, apelacje od wyroków.

W sprawach rodzinnych sporządzamy pozwy rozwodowe, oferujemy zastępstwo procesowe w tych sprawach jak też zajmujemy się innymi sprawami dotyczącymi małżeństwa, podziałem majątku po rozwodzie, ustalaniem, zaprzeczeniem ojcostwa czy sprawami związanymi z obowiązkiem alimentacyjnym.

Adwokaci naszej Kancelarii doradzają w sprawach spadkowych, stwierdzenia nabycia spadku, sprawach o dział spadku, prawa o zachowek i inne. Oferujemy profesjonalną reprezentację Klienta.

Ponadto, nasi adwokaci realizują sprawy z dziedziny szeroko rozumianego prawa cywilnego, które w dużej mierze dotyczą postępowań związanych z dochodzeniem roszczeń, z odszkodowaniami, zadośćuczynieniem, itp. Sporządzamy pozwy, reprezentujemy Klienta, zawieramy ugody sądowe.

Kancelaria prowadzi również sprawy o upadłość konsumencką, sporządzamy wnioski, reprezentujemy dłużnika przed sądem, sporządzamy pozwy o zapłatę.

W sprawach obejmujących prawo pracy, zajmujemy się między innymi postępowaniami dotyczących pracowniczych świadczeń, ochronie praw pracowniczych, odszkodowaniami za mobbing czy molestowanie w miejscu pracy.

W pracy adwokata każdego dnia napotykamy kolejne wyzwania, podejmując się wielu nierzadko niekonwencjonalnych spraw i pomagając Klientom w najbardziej zawiłych sytuacjach.

Każde postępowanie jest dla nas równie ważne – wszystkie nasze kroki oparte są na bogatej wiedzy, doświadczeniu i pełnym zaangażowaniu.

Profesjonalizm, empatia i determinacja

O bogatym doświadczeniu i wielu przepracowanych przez adwokatów sprawach świadczyć może ich historia. Współpraca z Klientem nie opiera się jednak wyłącznie na sukcesywnym prowadzeniu sprawy, a stałym utrzymywaniu kontaktu i informowaniu o bieżących postępach w sprawie. Rzetelny kontakt z Klientem jest podstawą pracy Kancelarii Adwokackiej. To stały, bieżący kontakt z Klientem w dużej mierze zapewnia powodzenie prowadzonej sprawy.

Tworząc własną Kancelarię i pełniąc rolę adwokata w Gorzowie, priorytetem stało się objęcie osób potrzebujących pomocy prawnej. Niezwykle ważnym aspektem jest dokładna analiza kontekstu każdej sytuacji, a także gromadzenie dowodów w danej sprawie bez których sukces byłby niemożliwy.

Proces pomocy prawnej polega na współpracy z Klientem, który posiada stały wgląd w aktualny stan sytuacji, jest na bieżąco informowany o kolejnych podejmowanych krokach, a wszelkie decyzje są podejmowane wspólnie z nim.

Staramy się nie tylko zrozumieć naszych Klientów – chcemy również umożliwić im opcję czynnego udziału w swojej sprawie i aktywnego śledzenia postępowania, dlatego też stawiamy na ciągły kontakt z Klientem.

 

 • Zakres usług prawnych
Kancelaria Adwokacka
  • Slider 22